Vedete din Romania

#vedete extern #vedete intern #showbiz #solange knowles #delia matache

5 nunti cu bucluc. Vedete care au patit rusinea in ziua cea mare

Emotiile dinaintea nuntii sunt mari si numai cine a trecut prin asta stie cam cum e. De la teama ca uiti ceva, cum ar fi verighetele, pana la grija ca toata lumea sa se simta bine, ziua cea mare nu e scutita de senzatii tari. Iar vedetele au trait-o pe pielea lor. Iata catea evenimente tragi-comice.

Cu fata plina de cosuri


Sursa foto: perfecte.md

Cosmarul oricarei mirese este sa se trezeasca in ziua nuntii cu un mare cos in frunte. Dar sa te pomenesti cu fata plina de cosuri chiar cand ar trebui sa fii cea mai frumoasa? A patit-o Solange Knowles, sora mai mica a lui Beyonce, care s-a casatorit, duminica, la New Orleans, cu regizorul Alan Ferguson.

Sursa foto: //perfecte.md

Cei 200 de prieteni si membri ai familiei care au participat la ceremonie au putut observa ca tenul frumoasei mulatre era plin de cosuri pe care nici cele mai performante produse de machiaj nu au reusit sa le mascheze.

CITESTE SI:

Reactia extraordinara a parintilor lui Klaus Iohannis. Ce au declarat in presa straina
Cine sunt barbatii din spatele stiristelor. Toti au un lucru in comun!
Au aparut patru tipuri noi de barbati! I-ai intalnit?

 

Racita cobza

Sursa foto: nuntacustil.blogspot.com

Prea fericita nu a fost nici Delia Matache in ziua nuntii. Desi obisnuieste sa aiba mare grija de sanatatea sa, artista a racit cobza chiar inainte de nunta, fiind nevoita sa ia medicamente cu pumnul pentru a se repune pe picioare.

De la petrecere, la spital si inapoi

Sursa foto: loreleimihalcea.wordpress.com

De un incident neplacut au avut parte la nunta si ineditul cuplu format din Israela Vodovoz si Liviu Arteni. Petrecerea ar fi fost reusita daca Israela nu ar fi ajuns la spital dupa ce a fost scapata din brate de unul dintre nuntasii care au vrut sa o fure. "Acel barbat, care imi este prieten, m-a luat in brate, dar s-a dezechilibrat si am cazut. Am ajuns la Spitalul Elias, mi-au facut radiografie si mi-au recomandat repaus total timp de o luna", a povestit Israela, care a fost diagnosticata cu fisura de sold. Mireasa a avut totusi taria sa se intoarca la petrecere intr-un scaun cu rotile.

Atacat de porumbei


Sursa foto: sportnews.ro

Nici Banel Nicolita nu a fost lipsit de emotii la nunta dupa ce la scurt timp de la incheierea cununiei religioase, in vreme ce incerca sa lanseze mai multi porumbei spre cer, fotbalistul a fost atacat de inaripatele infuriate probabil ca statusera prea mult inchise.

Cu voalul rupt in biserica


Sursa foto: fashion365.ro

Simona Nae s-a casatorit intr-o zi de 13 si, daca nu s-a considerat superstitioasa, ar trebui totusi sa isi reconsidere pozitia, cata vreme chiar in timpul slujbei, solistei i s-a rupt voalul.


Sursa foto: spynews.ro

Nici sotul sau, impresarul Bogdan Topciu, nu a fost mai norocos. Invitatii au putut observa cum costumul sau a cedat, curaturile desfacandu-i-se chiar cand se afla in biserica.

Sursa foto: expresspress.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului