Vedete din Romania

#smiley #ruby #kamara #mijloace de transport in comun #Bianca Rus

4 vedete care prefera sa mearga cu mijloacele de transport in comun

Chiar daca sunt celebre si duc o viata fara prea multe griji financiare, multe dintre vedetele autohtone nu profita de asta si continua sa duca o viata normala, alegand chiar sa mearga cu mijloacele de transport in comun, fara sa se etaleze in masini luxoase. Iata cateva dintre aceste vedete.

1. Bianca Rus

Desi are permis de conducere si masina, cantareata Bianca Rus a preferat ca, in ultima perioada, sa se deplaseze cu metroul si autobuzul. Motivul? Vedeta vrea sa dea jos cateva kilograme si spune ca, astfel, face mult mai multa miscare. Cantareata a marturisit totusi ca a ramas surprinsa placut de modul in care se circula acum cu mijloacele de transport, dar si de modernizarile acestora.

"Sunt intr-un program de slabit si deja se vad rezultatele. Alerg, fac miscare la niste aparate si fac orice fel de miscare. Acum nu am nici masina, mi s-a stricat. Eu nici nu stiam sa merg cu autobuzul si cu metroul. Am fost cu autobuzul si a venit controlul. Nici nu stiam, acum e cu card si cu fite", a spus Bianca Rus pentru Kanal D.


2. Kamara

Cantaretul Kamara, jumatatea de culoare a trupei Alb Negru, a fost surprins de nenumarate ori circuland cu metroul. Acesta poarta de cele mai multe ori ochelari de soare, pentru a se feri de privirile curiosilor si isi face de lucru mai tot timpul butonand telefonul sau citind reviste.

3. Smiley

Si carismaticul cantaret Smiley si-a incantat fanii cu prezenta sa in mijloacele de transport din Bucuresti. Pana nu de mult, cantaretul se deplasa frecvent cu metroul. Chiar si atunci cand se afla in vacanta, artistul merge cu mijloacele de transport in comun, ba chiar se si distreaza copios in acestea. De curand, el a postat pe pagina sa de Facebook un fimulet amuzant in care face exercitii fizice intr-un metrou aglomerat.




4. Ruby

Desi a intrat recent in lumea showbizului, cantareata Ruby a cunoscut rapid si succesul. In ciuda acestui lucru, artista a marturisit ca ii place sa duca o viata normala, fara fite si chiar ii face placere sa mearga cu metroul.

"Imi place sa merg cu metroul, ma relaxeaza, ascult muzica, vad oameni. Ma simt in mediul meu. Nu cred ca o persoana de succes trebuie sa se comporte altfel”, a marturisit Ruby.




Sursa foto: tvmania.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Nu esti tu de vina, ci hainele

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului