Vedete din Romania

#iubiti #teo #showbiz #sorana #andreea mantea #fosti iubiti #vedete romania #vedete intern #andreea manteaandreea balan

4 vedete care nu mai vor sa auda nici in ruptul capului de fostii iubiti

S-au despartit cu tam-tam, iar acum nici nu vor sa mai auda de cei cu care si-au impartit viata ani de zile. Iata 5 vedete care stau cat mai departe posibil de fostele iubiri:

Stefan Stan si Andreea Mantea

De cand a inlocuit-o pe focoasa bruneta Andreea Mantea cu una la fel de sexy, Stefan Stan si-a propus sa rupa orice legatura cu prezentatoarea TV. Si asta, spune el, pentru ca o iubeste foarte mult pe Diana si nu vrea sa ii dea niciun motiv de gelozie. "Nu mai comunicam pentru ca nu se cade! Fosta e fosta, fostul e fostul si atat", a spus artistul intr-un interviu pentru Kanal D.

Andreea Balan si Keo

Doar discutii profesionale. La atat se limiteaza relatia dintre Andreea Balan si barbatul cu care s-a iubit si alaturi de care a locuit vreme de opt ani. Chiar daca cei doi au impreuna o vila, au decis ca singurele cuvinte pe care si le adreseaza sa se lege de impartirea facturilor sau de proiectele pe care le mai au de onorat. "Este exclusa orice impacare. Lumea vorbeste pentru ca locuim in aceeasi casa. Practic, ne desparte un zid. Nu se pune problema unei impacari. Poate peste 20 de ani. (...) Relatia noastra este civilizata. Nu suntem amici. Nu vom fi prieteni. Avem in comun lucruri administrative legate de casa", a spus Andreea Balan.

Citeste si:

Romania nu mai e de nasul lor? 3 dive care si-au luat casa in strainatate

Marea finala MasterChef, in seara asta. Ce urmeaza dupa?

Teo Trandafir si Iosef Constantin

Sase luni a fost casatorita Teo Trandafir cu omul de afaceri Iosef Constantin. Timp suficient ca barbatul sa o faca pe realizatoarea tv sa sufere atat de mult incat sa nu mai vrea sa auda nici de el, dar nici de alt barbat. "Nu-mi sta gandul la barbati acum. M-am lecuit, nu mai vreau sa aud de barbati! Viata mea, in prezent, inseamna doar emisiunea de la Kanal D, pe care o prezint. Iar in timpul liber am grija de Maia. Acum, viata mea este televiziunea", a spus Teo.

Sorana si Paul Moga

Devastata dupa divort, nici Sorana, fosta componenta a trupei ASIA, nu mai vrea sa auda de fostul sot. A inselat-o iar asta i-a distrus increderea in el. "Nu mai exista nicio sansa ca noi doi sa ne impacam. Nu din cauza acestei povesti, ci din cauza a tot ce s-a intamplat. Eu nu vreau sa dau cu nimic in el. Mi se pare ca vad filmul altcuiva, nu al meu. Eu mi-am dorit sa fac pasul acesta o singura data in viata, n-a fost sa fie, asta e", a spus vedeta pentru Kanal D.

Sursa foto: knowyourmeme.com, unica.ro, bzi.ro, enational.ro, oradesibiu.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare