Vedete din Romania

#despartiri vedete #vedete intern # cuplu vedete #lavinia parva #showbiz #andreea antonescu

3 vedete parasite care pozeaza in iubite fericite! Ce secrete ascund

Scandalurile mondene se tin lant, la fel si despartirile, impacarile sau schimburile de parteneri intre vedete. Unele recunosc ca au probleme, altele nu vor nici in ruptul capului sa admita ca s-au despartit. Din pacate pentru ele, dovezile sunt evidente si arata altceva!

Lavinia Parva

Sursa foto: agentiadepresamondena.com

De cateva saptamani, Lavinia Parva si-a facut bagajele si s-a mutat in Banat, la mama sa. S-a speculat faptul ca artista s-a despartit de Stefan Banica Jr, cel cu care formeaza un cuplu de mai bine de trei ani. Desi nu a mai fost vazuta de ceva vreme pe la locuinta pe care o imparte cu celebrul solist, bruneta neaga cu orice pret ca si-a parasit iubitul si sustine ca, de fapt, cariera este cea care ii tine departe unul de celalalt.

"Sunt foarte bine, imi vad de treaba si sunt linistita. A fost un zvon ca ne-am despartit. Eu am plecat intr-un turneu. Probabil oamenii au vazut acest lucru si au speculat, dar nu se pune problema. Eu am un nou proiect pe care il promovez acum", a declarat Lavinia Parva la Antena 1.

CITESTE SI:

Arogante de vedeta. Iata pe ce arunca sute de mii de euro
5 mame celebre pe care le poti vedea alaptandu-si copiii la colt de strada
Show-urile de talente starnesc reactii dure de la cine nu te astepti. "Sunt un joc pervers!"

 


Andreea Antonescu


Sursa foto: wowbiz.ro


Si despre Andreea Antonescu se spune ca s-ar fi despartit de sotul ei, omul de afaceri Traian Spack. Dovada ar sta faptul ca roscata s-a mutat in tara de jumatate de peste an impreuna cu fetita lor. In ciuda evidentelor, Andreea spune ca nici gand de o separare intre ea si Traian.

"Nu inteleg de unde vin aceste barfe! Noi aveam o relatie frumoasa, ca orice cuplu, fara sa facem mare tam-tam. Mai mult, abia m-am intors din America, unde am petrecut o luna minunata impreuna cu Traian si fetita noastra, Sienna. Am fost intr-o gramada de locuri spectaculoase, ne-am facut planuri pentru Sarbatori si nici vorba de vreo despartire. As vrea sa pun cumva capat zvonurilor acestea care ma dau ca si divortata, caci, sincer, uneori chiar ma deranjeaza", a declarat Andreea, pentru WOWbiz.ro.

Doinita Oancea

Sursa foto: wowbiz.ro

Singura si disponibila! Asa pare Doinita Oancea de cateva saptamani incoace. Sa fie de vina zvonurile potrivit carora Lora, cea mai buna prietena a ei, ar avea o relatie chiar cu sotul Doinitei, cel care ii este si impresar blondinei? Cert este ca focoasa bruneta a fost surprinsa in ultima perioada tot singura si abatuta.

"Nu se pune problema ca Ionut sa ma fi inselat cu ea. Oricum, cred ca, in timp, se vor rezolva lucrurile. Sunt sigura de asta", spunea Doinita Oancea in urma cu cateva saptamani. Si, probabil ca lucrurile nu s-au rezolvat, dar cel putin s-au lamurit, cata vreme actrita este tot timpul singura.

 

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Stilul clonat sau cum ajungi sa porti mereu si mereu aceeasi tinuta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare