Vedete din Romania

#cuplu #andreea marin #smiley #gina pistol #relatii secrete

3 vedete care neaga ca ar avea o relatie

Sa iti pastrezi intimitatea ca persoana publica este un adevarat tur de forta. Desi multe vedete incearca sa isi tina viata personala departe de ochii curiosilor, acestea sunt date imediat in vileag de presa. Astfel, chiar daca sunt surprinse in ipostaze de tandreturi, multe dintre vedete continua sa nege ca ar avea o relatie. Iata cateva dintre acestea.

1 Gina Pistol si Alin Cocos

Dupa ce s-a despartit de fotbalistul Mihai Radut, Gina Pistol a fost surprinsa in ultimele saptamani alaturi de fostul fiu vitreg al deputatului PDL Elena Udrea, Alin Cocos. Desi isi fac vizite permanent, weekendul acesta fiind impreuna chiar intr-o mica vacanta, cei doi neaga ca ar avea o relatie, iar de fiecare data cand este intrebata despre Alin Cocos, Gina Pistol sustine ca ii este doar prieten.

2 Sore si Smiley

Cantaretii Sore si Smiley au tinut primele pagini ale ziarelor saptamani la rand, dupa ce presa i-a surprins pe acestia de mai multe ori impreuna, la vila artistului. Cei doi si-au petrecut chiar si Pastele impreuna, in Moldova. Pentru a se feri de ochii vigilenti ai presei, acestia s-au cazat intr-o rulota, iar in Noaptea de Iniviere au mers la Manastirea Varatec. Sore si Smiley au declarat insa ca ii leaga doar o prietenie frumoasa si ca aceasta apropiere din ultima perioada are doar o legatura profesionala.

"Dragii mei, am primit foarte multe comentarii si am vazut pe internet cata valva a facut stirea cum ca eu si Smiley suntem un cuplu. Tocmai din acest motiv am vrut sa lamuresc ca intre mine si Smiley nu este nicio poveste de iubire, ci doar o prietenie si o buna colaborare profesionala. Am fost si vom fi vazuti impreuna in continuare pentru ca asta implica jobul nostru", a declarat Sore.

3 Andreea Marin si Tuncay Ozturk

Desi formeaza un cuplu cu fizioterapeutul turc Tuncay Ozturk, realizatoarea TV Andreea Marin nu a recunoscut cu certitudine ca traieste o poveste de dragoste cu acesta. Din declaratiile sale, chiar daca sunt destul de ambigue, vedeta a lasat totusi sa se inteleaga ca are o relatie cu acesta.

"Nu o sa marturisesc la televizor daca sunt indragostita sau nu. Cert este ca, in acest moment, eu si Tuncay suntem intr-o legatura de suflet. Familiile noastre sunt familii normale, nu sunt invatate cu aceste presiuni mediatice. Nu e usor", a marturisit Andreea Marin.




Sursa foto: cronicadeiasi.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare