Vedete din Romania

#sorana #lucian viziru #Malvina Cservenschi #vedete celebritate

3 vedete care au renuntat la celebritate

Desi majoritatea oamenilor viseaza sa cunoasca succesul si faima, exista insa cateva persoane care au trecut prin aceasta experienta a lumii reflectoarelor, insa au decis sa renunte la ea. Unii pentru familie, altii pentru ca si-au dorit altceva de la viata ori au hotarat sa plece peste hotare, deoarece simteau nevoia de a face altceva. Iata cateva vedete care au renuntat la celebritate in detrimentul unei vieti normale.

1. Lucian Viziru

Cantaretul si actorul Lucian Viziru a disparut de ceva vreme de pe scena showbizului. Artistul s-a mutat de aproape doua luni in Germania cu intreaga familie. Locuieste in statiunea Garmisch-Partenkirchen, unde a primit temporar un job de antrenor de tenis in cadrul unui hotel.

"De la 1 octombrie voi fi angajat la o scoala de tenis din Stuttgart, iar oferta am primit-o in urma cu cateva saptamani. Nu ma cunostea nimeni, insa am vorbit mult la telefon cu cei de la scoala de tenis si, in cele din urma, ne-am intalnit pentru o discutie si un antrenament de proba. Intamplarea a facut ca unul dintre proprietarii scolii de tenis sa-l cunoasca pe fostul meu partener de dublu, care e antrenor de tenis in Stuttgart. Asta a facut ca intalnirea sa fie mai relaxata si insotita de o recomandare calduroasa din partea unui antrenor de clasa", a marturisit Lucian Viziru pentru revista "Ok! Romania".


2. Malvina Cservenschi

Realizatoarea TV Malvina Cservenschi a renuntat in urma cu doi ani si jumatate la cariera sa in televiziune, desi se bucura de succes, iar viitorul sau era unul stralucit.

Vedeta a hotarat insa sa paraseasca la lumea sclipitoare si plina de promisiuni indraznete a celebritatii si a decis sa isi deschida propria afacere. Ea confectioneaza accesorii si are deja o colectie de esarfe pentru doamnele stilate.


3. Sorana de la A.S.I.A.

Cantareata Sorana a parasit lumea mondena in urma cu cativa ani, dupa ce a hotarat sa paraseasca trupa A.S.I.A. si sa isi faca o cariera solo. Dupa casatoria cu Paul Moga, prietenul sau din copilarie, Sorana nu a mai aparut deloc in lumina reflectoarelor.



Sursa foto: viitoaremireasa.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului