Vedete din Romania

#furt #jaf #doinita oancea #sore mihalache #vedete jefuite #Mihai Bobonete

3 vedete care au fost jefuite

Celebritatea aduce cu sine si probleme, iar asta au simtit-o pe pielea lor si numeroase vedete. Opulenta pe care o afiseaza pe scena sau in viata artistica creste interesul si starneste curiozitatea unor persoane pline de invidie, cu un statut social indoielnic, care isi castiga existenta din activitati ilicite. Iata cateva vedete care au fost pradate de hoti.

1. Sore Mihalache

Tanara cantareata Sore a povestit recent, in cadrul unui interviu pentru MTV Fresh, ca a trecut printr-o experienta de aceste gen in copilarie. Vedeta a marturisit ca una dintre cele mai urate amintiri pe care le are este episodul in care i-a fost furata de pe cap caciula preferata. Desi pare o intamplare banala, Sore a fost profund marcata de acest incident, de care si astazi isi aduce aminte.


2. Doinita Oancea

Frumoasa actrita Doinita Oancea a avut parte la inceputul lunii septembrie de o surpriza extrem de neplacuta. Vedeta a fost pradata de hoti, care i-au furat mai multe obiecte de valoare din casa. Actrita nu a reusit pana acum sa isi recupereze bunurile furate, care, in mod miraculos, au disparut fara ca locuinta sa fie sparta.

"E un soc! Casa nu a fost sparta. Imi lipsesc niste obiecte pe care eu le-am primit de la mama, de exemplu niste bijuterii. Mama a fost cea socata! M-am speriat cu gandul sa nu pateasca ea ceva. Mama toata viata a facut sacrificii sa imi cumpere mie chestii. O sa ne luam niste masuri de precautie. O sa aflu curand daca pot sa imi recuperez bunurile", a declarat Doinita Oancea, in cadrul emisiunii "Draga mea prietena", de la Kanal D.


3. Mihai Bobonete

Actorul de comedie Mihai Bobonete, cunoscut din serialul "Las Fierbinti", a primit si el o "vizita" neplacuta, care s-a incheiat cu disparitia mai multor obiecte de valoare. Se pare ca hotii au intrat in locuinta pe geamul de la bucatarie si au sustras un televizor, o chitara bass si un laptop.

Cel mai straniu si ingrijorator lucru este ca, in timpul spargerii, in apartament se aflau atat sotia actorului, cat si copilul, care dormeau.

"Mi-au intrat in casa cand sotia mea si copilul meu erau singuri si eu departe... au luat un televizor, o chitara bass si un laptop. Bine ca toti suntem sanatosi si nu s-a lasat cu altele", a scris Mihai Bobonete pe pagina sa Facebook dupa incident.



Sursa foto: libertatea.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Nu esti tu de vina, ci hainele

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Stilul clonat sau cum ajungi sa porti mereu si mereu aceeasi tinuta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare