Vedete din Romania

#madonna #chris brown #ricky martin #marturisiri vedete #marturisiri intime

3 vedete care au facut marturisiri intime uimitoare

In ultima vreme, vedetele parca au nevoie de o purificare sufleteasca, insa nu fac acest lucru la biserica, ci, bineinteles, in presa. De curand, artisti internationali de renume au facut cateva maturisiri intime destul de socante. Iata cateva dintre cele mai surprinzatoare dezvaluiri.

1. Madonna

Binecunoscuta cantareata Madonna a marturisit, saptamana trecuta, in cadrul unui interviu pentru revista "Harper's Bazaar", ca, in tinerete, in primii ani petrecuti la New York a trecut prin momente cumplite. Artista a dezvaluit ca a fost violata si amenintata cu un pistol.

"In primul an am fost amenintata cu un pistol. Am fost violata pe acoperisul unei cladiri, unde fusesem dusa cu cutitul la spate, iar apartamentul meu a fost jefuit de trei ori. Nu stiu de ce, nu mai aveam nimic de valoare dupa ce mi s-a furat radioul, prima data", a declarat Madonna.

2. Chris Brown

Rapperul american Chris Brown a marturisit recent ca si-a inceput viata sexuala la o varsta extrem de frageda, la doar 8 ani, cu o adolescenta de 14 ani. Cantaretul a recunoscut a capatat experienta sexuala vizionand filme pentru adulti.

"Este diferit la tara. Din acest punct de vedere, noi, barbatii, incepusem deja sa fim atrasi sexual de femei, intelegi ce vreau sa spun? Spre deosebire de fete, noua nu ne este frica sa vorbim cu ele. Nu imi era frica. Asadar, la varsta de 8 ani, fiind capabil sa fac asta, m-am pregatit pentru o cursa lunga, incat sa fiu cel mai bun", a declarat, pentru "The Guardian", Chris Brown.

3. Ricky Martin

Celebrul cantaret Ricky Martin a facut in ultimii ani numeroase marturisiri uimitoare. Mai intai a recunoscut ca este gay, apoi a dezvaluit si cateva detalii picante din viata sa amoroasa. Acesta a recunoscut ca ii place la nebunie "dusul auriu".

"Ador dusul auriu. Este atat de sexy senzatia, datorita diferentei de temperatura dintre corp si urina", a declarat cantaretul Ricky Martin, care este tata si a doi copii, pe care i-a conceput cu ajutorul unei mame-surogat.




Sursa foto: news.softpedia.com

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului