Vedete din Romania

#violenta #copilarie #copilarie nefericita #copilarie vedete #gabriela cristea #nicoleta luciu #pavel stratan

3 vedete care au avut o copilarie nefericita, plina de violenta

In spatele zambetului pe care il afiseaza, multe dintre vedete ascund povesti destul de triste, care le-au marcat in copilarie si le urmaresc chiar si acum. Iata cateva dintre vedetele care nu s-au putut bucura de o copilarie normala si au trecut prin momente cumplite in aceasta perioada, care ar fi trebuit sa fie una dintre cele mai fericite.

1 Pavel Stratan

Sensibilizat de povestea faimoasei cantarete Alexandra Stan, batuta cu cruzime de managerul sau, Marcel Prodan, solistul Pavel Stratan a dezvaluit recent, pentru ziarulring.ro, ca si el a trecut prin clipe pline de violenta in copilarie. Tatal sau, care era un mare consumator de alcool, ii aplica dese corectii in copilarie, pe care artistul nu le-a putut uita nici pana astazi.

"Ma trimite tata la o sarbatoare sa cumpar o sticla de coniac si o paine de la magazin. Eu l-am intrebat daca pot sa-mi iau bomboane de restul de bani. El mi-a zis ca nu are nimic impotriva. Am cumparat doar o paine, pentru ca nu am gasit coniac, asa ca de restul mi-am luat bomboane. Nu-mi mai amintesc bine ce mi-a zis tata, dar bine n-a fost. Daca nu era corectie, nici nu trecea ziua", a marturisit Pavel Stratan.


2 Gabriela Cristea

Realizatoarea TV Gabriela Cristea are o poveste destul de ambigua in ceea ce priveste copilaria sa, iar cel mai mare semn de intrebare s-a ridicat in momentul in care moderatoarea TV a refuzat sa merga la inmormantarea mamei sale. Dupa aceasta intamplare insa, Gabriela Cristea a marturisit ca a avut o copilarie foarte nefericita si ca parintii sai nu au dorit-o inca de la inceput.

"Am fost un copil nedorit si am simtit asta toata copilaria mea. Orice faceam nu era bine. Mi s-a povestit chiar ca mama a vrut sa ma lepede, dar nu s-a putut. La 18 ani, mama si tata m-au dat afara din casa".


3 Nicoleta Luciu

Nicoleta Luciu a trecut si ea prin clipe de groaza in copilarie, din cauza tatalui sau alcoolic.

"N-am simtit niciodata dragostea de tata. N-a stiut sa ne ofere o imbratisare sau sa ne spuna o vorba buna, numai in injuraturi ne tinea", a marturisit Nicoleta.


Sursa foto: expresspress.ro
 

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare