Vedete din Romania

#confesiuni #cristina rus #andi moisescu #confesiuni vedete

3 confesiuni socante facute de vedete in ultima vreme

In ultima perioada, vedetele parca au avut un acces de sinceritate, iar confesiuni surprinzatoare ale acestora apar in fiecare zi. Cauza acestor marturisiri din ultima vreme nu a fost inca aflata. Cert este ca dezvaluirile facute de vedete in ultima vreme sunt destul de socante. Iata cateva dintre cele mai surprinzatoare.

1. "Am uitat notiunea de tata"

Fire discreta in general, de la care cu greu scoti o dezvaluire uimitoare, Andi Moisescu a fost si el cuprins de curand de un moment de sinceritate. El a marturisit recent ca a avut o copilarie destul de grea, mai ales ca tatal l-a parasit cand el era inca foarte mic.

"Nu am mai tinut legatura cu el. Nici nu am avut cum. Din momentul in care a plecat nu a mai dat niciun semn. Cand eram mai tanar am incercat sa dau de el, nu am reusit, sub nicio forma. Ca sa ti-o zic p-aia dreapta, am pierdut si notiunea de tata. Poate ca intr-un fel e o eliberare pentru noi, nu te mai gandesti, pentru ca, daca o faci, o sa suferi. Te obisnuiesti cu ideea. La un moment dat o sa-i ierti plecarea si o sa-l uiti de tot. E singura solutie. Pe mine, daca vrei, m-a motivat sa privesc cu mult mai multa seriozitate rolul meu de tata pentru copiii mei. Sa fiu ceea ce el n-a putut sa fie", a marturisit Andi Moisescu pentru adevarul.ro.

2. "Am pierdut sirul iubitilor"

Tania Budi, in varsta de 45 de ani, este una dintre cele mai curtate femei din showbiz. Desi se banuia ca a avut numeroase relatii amoroase, nimeni nu se astepta insa ca vedeta sa aiba un moment de maxima sinceritate cand a fost intrebata cati iubiti a avut de-a lungul vietii sale.

"Nu-mi amintesc! Chiar daca as vrea sa raspund, am pierdut numarul iubitilor. Nu se pot compara, toate relatiile sunt diferite, unele mai intense, alte mai putin intense. Si eu, la randul meu, am suferit dupa ei! Si numarul suferintelor l-am pierdut! Stau si ma gandesc si nici mie nu pot sa-mi raspund. Nu stiu dupa cine am suferit mai mult sau mai putin, dar am avut asa-zisele depresii din dragoste", a declarat Tania Budi.

3. Cristina Rus, declaratie uimitoare despre Andra

Cantareata Cristina Rus si-a dezvaluit o latura ascunsa, in cadrul unui interviu recent pentru o revista cu public predominant masculin. Artista a fost intrebata daca s-ar vedea in pat cu o femeie. Vedeta nu numai ca nu a ezitat sa raspunda la aceasta intrebare, dar a si dat un nume.
"Cu Andra, dar fara Maruta!" a fost raspunsul prompt al cantaretei.




Sursa foto: tvmania.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului