Cele mai citite despre thereau

Steaua - Real Madrid 1-4. Visul s-a terminat

Steaua a îndrăznit să creadă că poate răsturna soarta unui meci care ajunsese la scor de forfait, dar zeii i-a pedepsit cutezanţa. Era minutul 75 al meciului, la scorul de 3-1 pentru

Gigi Becali impotriva tuturor

Infuriat de prestatia arbitrilor la derby-ul pierdut miercuri in "Groapa" de Steaua cu 0-1, patronul ros-albastrilor, Gigi Becali, s-a lansat intr-un atac fara precedent indreptat

Dinamo-Steaua 1-0

Dinamo obtine a 8a victorie consecutiva, dar si pe cea mai pretioasa. Victoria a venit in primul minut al prelungirilor (Denis Serban) cind Steaua era cu doi oameni mai putin pe teren.
Disputata

Cele mai noi despre thereau

Thereau: Dinamo e mai buna ca Steaua

Fostul atacant al Stelei, francezul Cyril Thereau, a facut declaratie interesanta. Pentru varful lui Charleroi, Dinamo e cea mai buna echipa din Romania. "Am jucat la Steaua impotriva lui

Thereau s-ar intoarce la Steaua

Atacantul francez Cyril Thereau nu ar spune 'nu' unei intoarceri la Steaua. "Steaua este o optiune pentru mine, dar deocamdata nu am vorbit cu nimeni de acolo. Daca e sa revin in Romania, o