Showbiz

#showbiz #laura cosoi #andreea balan #kate middleton #vedete intern #vedete extern #vedete slabe

5 vedete slabe-moarte. Bolnave sau obsedate de silueta?

Sa fii vedeta nu e o povara usor de indurat. Camerele sunt mereu cu obiectivul pe tine, la fel si fanii care te taxeaza pentru orice kilogram in plus. Insa nici prea slaba se pare ca nu e bine sa fii. Iata 5 dintre celebritatile care au pierdut mai multe kilograme decat era cazul.

Kate Middleton

Sursafoto:click.ro

Jurnalistilor britanici nu le scapa niciun amanunt atunci cand vine vorba despre cuplul princiar William si Kate. Ducesa a fost surprinsa recent in fotografii care o arata extrem de slabita, iar ziaristii noteaza faptul ca aceasta a ajuns sa poarte chiar si haine mai largi pentru a masca faptul ca a pierdut mult in greutate ajungand sa cantareasca doar 41 de kilograme. Potrivit revistei InTouch, Kate Middleton ar suferi de anorexie, problema care, netratata, poate fi chiar fatala.

CITESTE SI:

Celebritati rau-platnice. Nu isi platesc impozitele si nici ratele la banci!

Ce face Simona Halep cand nu se antreneaza
DiCaprio? N-ai sa crezi in ce hal arata sex-simbolul!


Laura Cosoi

Sursa foto: lauracosoi.ro

Insa si presa tabloida de la noi, obisnuita sa stea mereu cu obiectivul atintit asupra vedetelor, a observat faptul ca mai multe tinere domnisoare din showbiz au devenit brusc piele si os. Una dintre ele este Laura Cosoi. Desi se lauda ca mananca sanatos, ba chiar a scris si o carte cu sfaturi culinare si retete, actrita a slabit enorm. "Imi place starea de foame. Nu stau mult asa, dar imi place sa-mi fie foame. Nu sunt anorexica, am pofta de mancare si mananc destul de bine. Nici daca esti grasa nu e bine, atunci cand slabesti nu e bine", declara blonda, citata de Ziarul Ring.

Andreea Balan

Sursa foto: click.ro

Si fotografiile pe care Andreea Balan obisnuieste sa le publice pe pagina personala de Facebook starnesc adesea reactii puternice din partea admiratorilor sai virtuali. "Ai ajuns anorexica!", i-au replicat fanii.

Bianca Dragusanu

Sursa foto: cugetliber.ro

O alta vedeta obsedata de kilogramele... pe care nu le are este Bianca Dragusanu. Criticata adesea pentru faptul ca ii ies oasele prin piele, Bianca a replicat in stilul caracteristic: "Mie-mi plac oasele mele! Mi se pare ca am niste oase foarte sexy". Ca sa arate bine la sedintele foto, Bianca nu mananca chiar si doua zile!

Nicoleta Luciu

Sursa foto: realitatea.net

Nicoleta Luciu a demonstrat ca nici macar o sarcina cu tripleti nu te poate tine departe de o silueta impecabila. Ba chiar a slabit atat de mult incat i-a ingrijorat pe multi cu formele ei ascutite.

Sursa foto: agentiadepresamondena.com

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din showbiz

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare