Showbiz

#vedete intern #mihai traistariu #showbiz #oana zavoranu #monica gabor #vedete narcisiste

3 vedete care au depasit limitele narcisismului!

Isi adora reflexia in oglinda, sunt mandre de statutul lor si l-ar intrece chiar si pe personajul mitologic Narcis la capitolul dragoste fata de propria persoana. Complexele de inferioritate nu sunt nici pe departe problema lor, iubindu-se pe sine mai mult decat am putea considera ca este posibil. Este vorba despre cateva vedete din showbizul autohton care ne surprind la orice pas cu cate o dovada de narcisism aproape de extrema penibilului!

1. Monica Gabor

In afara de frumusetea ei naturala si iscusinta cu care reuseste sa cucereasca barbati foarte bogati, Monica Gabor nu se poate lauda cu alte performante uluitoare, care sa o inscrie in istoria poporului roman. Cu toate acestea, fosta doamna de la Izvorani se autointituleaza "comoara nationala", "cea mai iubita vedeta din Romania", "superstar de televiziune" sau "celebritate internationala".

Oricine parcurge biografia Monicai Gabor, publicata pe site-ul personal, se intreaba cum de nu a primit pana acum o stea la Hollywood. Fotomodelul sustine ca, pe langa "frumusetea ei care iti taie respiratia", a reusit sa isi consolideze statutul de celebritate internationala, iar acum este una dintre cele mai cunoscute personalitati din istoria Romaniei. Toate aceste afirmatii fiind, desigur, neinsotite de dovezi.

Sursa foto:livearad.ro

CITESTE SI:

Tanara care "asigura" siluetele perfecte ale vedetelor. Succes in afaceri de la 20 de ani
Tulburarea care te face sa te comporti ca o bovina
EXCLUSIV Aylin: "Am renuntat sa mai fac planuri"


2. Mihai Traistariu

Avid de atentie si campion al pozelor selfie in propria baie, Mihai Traistariu se straduieste mereu sa ne arate ca se mandreste cu fizicul lui. Si-a facut implant de par, merge regulat la sala de fitness si frecventeaza saloanele de infrumusetare cu constiinciozitate. Artistul recunoaste ca isi poarta lui insusi o dragoste nemarginita:

"A-nceput sa-mi placa MULT de mine, drept pentru care am inceput sa ma ingrijesc din ce in ce mai mult! [...] Mi-am scos pentru prima data in viata punctele negre de pe fata. Adica m-au convins oamenii sa-mi fac o masca! Dupa tratament mi s-a curatat tot tenul si mi s-a intins pielea de pe fata, drept pentru care acum am o fata de bebelus", se lauda solistul pe contul personal de Facebook.




3. Oana Zavoranu

Traieste cu impresia ca toate femeile o invidiaza, investeste sume colosale in imaginea ei si nu rateaza nicio ocazie sa declare la televizor cat de frumoasa, inteligenta si senzuala este. Oana Zavoranu compleaza lista vedetelor narcisiste din Romania cu brio!

"Eu am fost intotdeauna impacata cu mine si mi-a placut mereu ce am vazut in oglinda. Nu ma pup, dar e adevarat ca sunt foarte mandra de mine", a declarat fosta sotie a lui Pepe.


Sursa foto:astredamus.com

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din showbiz

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare