Fara gol primit

53531 articole despre fara gol primit

Otelul a facut instructie cu Dinamo

fara gol primit
Orice explicatii si scuze venite din tabara dinamovista sunt inutile. Alb-rosii au pierdut la un scor categoric dupa o evolutie jalnica, ce vine sa confirme framantarile si scandalurile ce au [..]

Dinamo-Grenoble 1-1

Dinamo a terminat la egalitate ultimul amical pe care l-a disputat in stagiul de pregatire din Franta. Trupa lui Mircea Rednic a evoluat slab si a remizat, 1-1 cu nou prmovata in Ligue 1, Grenoble. [..]
Alte informatii despre: dinamo , amical , franta

Mutu, "superb si eficace"

Adrian Mutu a inceput sezonul cu un gol la nationala si altul pentru Fiorentina, pentru care a primit laude de la presa italiana. Chiar daca prestatia romanului a fost oscilanta, golul a cintarit [..]

Capriciosul Mutu

Adrian Mutu si-a mai adaugat un gol in clasamentul golgheterilor, dar remiza inregistrata de Fiorentina cu Sampdoria, 2-2, i-a adus critici din partea presei italiene. „A dat totul in cinci [..]

Mutu a deschis scorul în Fiorentina - Reggina 3-0

Fiorentina continuă să recupereze cele 19 puncte de penalizare care i-au fost acordate în urma scandalului Calciopoli, ajungand acum la minus şapte în clasamentul din Serie A. [..]

Cadouri la botez de 200.000 euro

La botezul lui Laurentiu Reghecampf Junior, fiul Anei Maria Prodan, a plouat cu bani. In Sala Ronda a Hotel Intercontinetal, oaspetii s-au inghesuit sa-i daruiasca micutului zeci de mii de [..]
Alte informatii despre: ana maria prodan , laurentiu junior , tv , botez , cadou

Steaua Bucuresti paraseste Europa League

Steaua Bucuresti a fost eliminata din Europa League, dupa ce a pierdut miercuri seara meciul cu Napoli, scor 1-0. Presa din Italia are numai cuvinte de lauda la adresa jucatorilor lui Napoli, desi echipa a reusit sa marcheze abia in minutul 93, prin Cavani. "Inca o dovada de caracter [..]
Alte informatii despre: napoli , europa league , eliminare , steaua bucuresti

Dănciulescu: "Vom întoarce rezultatul la Bucureşti"

Ionel Dănciulescu, atacant Dinamo: Este puţină tristeţe, dar trebuie să mergem înainte. Mai avem un meci, putem să ne calificăm mai departe. Este dureros că am pierdut în [..]

Gabi Balint: "Echipa din Banat joaca la limita"

FC Timisoara n-a reusit sa marcheze nici in meciul de pe teren propriu de joi cu Anderlecht, scor 0-0, in Grupa A a Ligii Europa la fotbal.Banatenii au ajuns astfel la sase partide consecutive fara [..]
Alte informatii despre: fotbal , fc timisoara , gabi balint

Dinamo si Craiova au facut spectacol

Debut fulminat pentru Craiova si Dinamo in noul sezon al Ligii I. Desi s-a incheiat fara gol, meciul din Banie a avut foarte multe ocazii si faze de poarta. Dolha si Silviu Lung Jr au facut minuni [..]
Alte informatii despre: dinamo , craiova , meci , fotbal

Petrescu: Am predat o lectie de fotbal!

Tehnicianul Unirii, Dan Petrescu, a laudat prestatia echipei sale din repriza secunda a partidei cu F.C. Timisoara. "A fost un meci foarte greu cu o echipa foarte buna. Am dat gol, ne-am [..]
Alte informatii despre: dan petrescu , unirea urziceni , liga i

Egal chinuit pentru Real Madrid

Dupa patru victorii consecutive, una in Liga Campionilor si trei in campionat, Realul nu a reusit decat un egal in deplasarea de la Valladolid. Dupa o prima repriza fara prea mari ocazii de gol, [..]

Dorinta lui Olaroiu: "Victorie fara sa luam gol"

Stelistii sunt constienti de importanta partidei cu Middlesbrough, de forta echipei engleze, dar si de faptul ca sunt la 180 de minute distanta de o calificare istorica in finala Cupei UEFA. [..]

Gigi: "Middlesbrough nu e o echipa care sa scoata Steaua"

Multumit de jocul echipei Steaua, dar si de rezultatul primei manse a semifinalei cu Middlesbrough, din Cupa UEFA, Gigi Becali este convins ca echipa pe care o finanteaza nu va rata calificarea in [..]

Faza care poate revolutiona fotbalul

In minutul 89 al partidei Manchester United - Tottenham, scor 0-0, arbitrul Mark Clattenburg nu a acordat gol pentru oaspeti, chiar daca mingea a depasit cu un metru linia portii! Dupa etapa de [..]

Jocurile piramidale cresc pe Internet

Profitand de naivitatea unor internauti, criminalii informatici scot bani frumosi. Dupa ce jocurile de tipul Caritas sau Delphin au lasat sute de romani fara case, o alta schema promite castiguri [..]
Alte informatii despre: internet , criminal , piramidal , joc , bani

Hotul a fost gasit gasit adormit pe canapea

Politistii din Costa Mesa, California, au arestat intr-un timp record si fara niciun efort un spargator de locuinte care intrase cu o seara inainte in casa unei femei si fusese gasit pe canapeaua [..]

Adevarul gol-golut, prezentat la TV

Fara a se sinchisi de prezenta cameramanilor si a celorlalte persoane aflate in studio, Kortney Kaiser, o tanara aspiranta la meseria de prezentator TV, si-a scos la iveala toate [..]

Pac si DNA!

Ii datorez drepturi de autor lui Gigi Becali. I-am imprumutat, fara contract, cuvantul "pac" dintr-o zicere celebra, marca personala: "Pac, pac, un gol, al doilea, gata, [..]

Adi Mutu ramane la Fiorentina

Dupa ce a primit mai multe oferte, atacantul nationalei Romaniei, Adrian Mutu a decis sa ramana la actuala echipe de club, Fiorentina. Cu siguranta Mutu isi va prelungi contractul cu gruparea Viola, [..]
Alte informatii despre: mutu fiorentina italia

Surclasata de croati, Dinamo paraseste Europa

"Cainii" au pierdut cu 0-3 la Split si parasesc Europa League pe usa din dos, inca din turul trei preliminar.Miracolul de la Liberec nu s-a mai repetat. Anul trecut Dinamo primea [..]
Alte informatii despre: cehia , play-off , dinamo , europa league

Dan Petrescu: Egalul Angliei cu SUA nu e o surpriza pentru mine

Mare admirator al fotbalului britanic, Dan Petrescu, antrenorul echipei ruse Kuban Krasnodar, sustine ca nationala pregatita de italianul Fabio Capello duce lipsa de portari valorosi.Anglia n-a [..]
Alte informatii despre: sua , angla , dan petrescu

Unirea-Craiova 1-2: Venira, schimbara liderul si plecara

Seria victoriilor trupei lui Dan Petrescu a fost intrerupta, luni, de Universitatea Craiova. Desi au condus, ialomitenii s-au vazut egalati dupa numai sapte minute, au mai primit un gol in minutul [..]
Alte informatii despre: lider , infrangere , urziceni , craiova

Steaua pe primul loc pana la derby-ul dintre CFR si Dinamo

Bogdan Stancu a adus Stelei prima victorie din acest retur, marcand in minutul 10 al meciului cu Otelul Galati. Steaua a batut Otelul cu 1-0 si este noul lider al Romaniei, cel putin pana la [..]
Alte informatii despre: cfr , dimano , meci , fotbal , steaua

Nebunia din Ghencea trimite titlul in Gruia

Steaua si FC Timisoara au incheiat la egalitate, scor 3-3. Jucatorii lui Ioan Sabau au intors meciul de la 2-1 prin "dubla" lui Contra, insa au primit gol la ultima [..]
Alte informatii despre: steaua , timisoara , campionat