Cele mai citite despre culio

CFR Cluj a invins AS Roma, scor 2-1

CFR Cluj a dat marea lovitura la poarta Romei la primul meci din Liga Campionilor. Legiunea straina a lui Trombetta a cucerit Cetatea Eterna cu doua goluri de poveste reusite de argentinianul Culio.

Golul lui Culio cu Roma, in Top 10 UEFA Champions League

Site-ul oficial uefa.com a alcatuit un top 10 al celor mai spectaculoare goluri marcate in grupele Ligii Campionilor, editia 2008-2009. Primul gol marcat de Juan Culio in intalnirea castigata de CFR

CFR Cluj - Benfica Lisabona 2-2

CFR Cluj a remizat, sambata, pe teren propriu, cu Benfica Lisabona, scor 2-2, cu ocazia implinirii a 100 de ani de la infiintarea clubului ardelean, ocazie cu care formatia pregatita de Ioan Andone

Cele mai noi despre culio

Hagi a calificat Galatasaray in sferturile de finala ale Cupei Turciei

Gheorghe Hagi a calificat echipa Galatasaray Istanbul in sferturile de finale ale Cupei Turciei.

Echipa antrenata de Hagi a obtinut o remiza, scor 0-0, in meciul din deplasare cu Antalyaspor, disputat marti, in grupa A a competitiei, anunta realitatea.net.

Hagi l-a inclus in primul

CFR Cluj a debutat cu victorie in grupele Ligii Campionilor

Sorin Cartu a obtinut primul rezultat mare din cariera, o victorie in Champions League cu CFR, impotriva elvetienilor de la FC Basel.CFR Cluj a invins FC Basel in primul meci al Grupei E a Ligii Campionilor, scor 2-1. Toate golurile au fost marcate in prima repriza.Noul antrenor al clujenilor s-a

CFR Cluj, victorie cu scandal in fata Branestiului

Campioana CFR Cluj a invins, luni, pe teren propriu, echipa Victoria Branesti, scor 2-0 (0-0), ambele goluri fiind marcate in repriza secunda. Antrenorul Mandorlini s-a certat cu vedeta Traore.CFR