Cele mai citite despre anelka

Egal eroic pe "Stade de France"! Franta - Romania 1-1!

Nationala Romaniei a reusit un egal prestigios, scor 1-1, cu Franta, pe "Stade de France", intr-un meci contand pentru grupa a 7-a preliminara de calificare la CM din 2010. Gazdele

Franta-Italia 0-2. Macaronari plini de noroc!

Multe sperante ale Romaniei se legau de jocul de la Zurich, dintre Franta si Italia. Un 0-0 ne-ar fi dus in sferturile de finala chiar daca pierdeam la cel mult doua goluri. Antrenorul

Djibril Cisse revine în naţionala Franţei

Atacantul lui Olympique Marseille, Djibril Cisse, a fost rechemat în naţionala vicecampioanei mondiale de către selecţionerul Raymond Domenech, pentru amicalul pe care „cocoşul

Cele mai noi despre anelka

Anelka, Evra si Ribery rateaza meciul cu Romania din preliminariile CE 2012

Francezii nu pot uita umilinta de la Cupa Mondiala si au anuntat sanctiuni fara precent impotriva a patru fotbalisti importanti din nationala.Federatia de la Paris a hotarat sa-i traga la raspundere